تلفن های همراه

با طراحی شیک و ویژگی های پیشرفته

گوشی های هوشمند لنوو شیک بوده و در این صنعت پیشتاز هستند. اگر شما مایل به داشتن بهترین تجربه از دوربین باشید و یا نیاز به مکالمه طولانی مدت داشته باشید، لنوو یک گوشی هوشمندی است که زندگی شما را بهبود می بخشد. مزایای قدرتمند آنها شامل پردازنده های چند هسته ای، دسترسی به آخرین برنامه ها از طریق برنامه های اندروید و تکنولوژی تصویری بی نظیر است.

سری A

با گوشی های هوشمند با قیمت مناسب و سادگی در کاربرد

وارد دنیای هیجان انگیز گوشی های هوشمند شوید و با قیمت کمتر بهره برداری بیشتری داشته باشید – با قابلیت ویژگی های جامع به همراه مزیت استاندارد دو سیم کارته.

سری P

گوشی های هوشمند با عمر باتری بالا

دارای عمر باتری بسیار بالا، صفحه نمایش IPS و پردازشگر قدرتمند که شما را در همه جا اعم از دفتر کار و در جاده آنلاین نگه می دارد.

سری S

شیک و با مزیت گوشی های هوشمند جذاب

از یک ویدئوی کامل، موزیک و تجربه بازی لذت ببرید – دارای باتری با عمر زیاد و صفحه نمایش با شفافیت بالا همراه با یک گستره وسیع از گوشی های هوشمند اندروید باریک و سازگار.

سری VIBE

گوشی های هوشمند با طراحی عالی

تیراندازی، به اشتراک گذاری و بازی با گوشی های هوشمند با مهندسی دقیق –  با مزیت پردازنده های بسیار قدرتمند، صفحه نمایش  Full HD و تکنولوژی پیشرفته برای دوربین.

این THINKPAD است.

دهه‌ها نوآوری تمرکز شده بر روی نیازهای تاجران،  Thinkpad را لپتاپی منتخب برای سیل عظیمی از شرکت‌های کوچک و بزرگ تجاری کرده است. این ماشین‌های با دوام، قابل اعتماد و با قدرت، زمینه تاریخی درخشانی در کمک کردن به کاربران موفق در رسیدن به هدف‌های درخشانشان دارند.

تمام پیشنهادات تا زمان موجود بودن قابل ارائه هستند. پیشنهادات و مشخصات ممکن است بدون اعلام قبلی دچار تغییر شوند. ارائه محصول و مشخصات درج شده در این وب سایت ممکن است در هر زمان و بدون اطلاع قبلی تغییر نماید. مدل های تصویری نشان داده شده تنها برای نمایش هستند. لنوو هیچ گونه مسئولیتی را در قبال خطاهای پیش آمده در تصاویر ندارد. اطلاعات موجود در آگهی ها هیچ گونه اثر قراردادی ندارد. کامپیوترهای نشان داده شده در اینجا همراه با یک سیستم عامل ارائه می شوند. قیمت های درج شده فقط یک قیمت برآوردی می باشد. فروشندگان و خرده فروشان مجاز هستند تا درصد خود را به صورت آزادانه به این قیمت ها اضافه نموده و محصولات را به فروش برسانند که در این صورت قیمت آنها از قیمت درج شده در سایت بالاتر خواهد بود. برای اطلاع از قیمت ها با نمایندگی و یا دفاتر لنوو تماس بگیرید و شرایط تحویل را نیز سوال کنید.

باتری: این سیستم ها از باتری های متفرقه پشتیبانی نمی کنند. ممکن است سیستم بتواند بوت شود اما در ادامه این کار ممکن است موجب آسیب و صدمه  به دستگاه گردد. توجه: لنوو هیچ گونه مسئولیتی در قبال استفاده از باتری های متفرقه نداشته و هیچ گونه وارانتی و ضمانتی در این موارد پذیرفته نیست. طول عمر باتری (و زمان های شارژ) بر اساس فاکتورهای متعدد و مختلف از جمله تنظیمات سیستم و ساعات کاری متغیر است.

** عمر باتری در روش مبتنی بر MobileMark® ۲۰۰۷ به صورت حداکثری تخمین زده شده است. عمر واقعی باتری ممکن است بسته به عوامل زیادی تغییر کند که از جمله آنها می توان به روشنایی صفحه نمایش، برنامه های کاربردی فعال، ویژگی های مورد استفاده، تنظیمات مدیریت برق، سن باتری و شرایط نگهداری و سایر ترجیحات مشتری اشاره نمود.

لنوو در صورت سرویس و تعمیر افراد ثالث هیچ گونه مسئولیتی در قبال وارانتی و ضمانت نخواهد داشت.

بند عمومی: بررسی اطلاعات کلیدی ارائه شده توسط مایکروسافت که ممکن است در زمان خرید سیستم اعمال گردد این موارد شامل جزئیات بیشتر در مورد ویندوز ۸، ویندوز ۷، و ارتقاء احتمالی / تنزیل رتبه می شود.

علائم تجاری: Lenovo, ThinkPad, ThinkCentre, ThinkStation و آرم لنوو علائم تجاری لنوو هستند. Microsoft, Windows, Windows NT و آرم ویندوز علائم تجاری شرکت مایکروسافت می باشند. Celeron, Celeron Inside, Centrino, Centrino Inside, Core Inside, Intel ، لوگوی اینتل، Intel Atom, Intel Atom Inside, Intel Core, Intel Inside ، لوگوی داخلی Intel ، Intel Viiv, Intel vPro, Itanium, Itanium Inside, Pentium, Pentium Inside, Viiv Inside, vPro Inside, Xeon و  Xeon داخلی علائم تجاری برای شرکت  Intel  امریکا و سایر شرکت های تابعه هستند. سایر شرکت ها، محصولات و خدمات مربوط به سایرین می باشد. www.intel.com/go/rating

کلیه حقوق برای شرکت لنوو ۲۰۱۴ محفوظ می باشد©

تمام حقوق این وبسایت محفوظ است. لنوو