مدل همه کاره و رومیزی با صرفه جویی در فضا

بدون ماندن ردی از اثر انگشتتان بر روی صفحه، ظاهری حرفه ای، بهره وری در سطح شرکتی و تمامی این موارد در این مدل های همه کاره و به علاوه امکان رومیزی محیا شده است.

M93

این مدل دارای آخرین پردازنده ها و بهره وری فوق العاده می باشد و از جمله مزیت های آن گزینه حفاظ امنیتی است. علاوه بر این موقعیت و هنر به کار رفته و مزیت و امکان مدیریت از جمله راه های مدیریت انرژی و گواهینامه های سبز برای سازمان های بزرگ بسیار مفید می باشد.

 • تا  Windows 8 Pro
 • پردازنده نسل چهارم تا  Intel® Core™ i7
 • تا ۲TB HDD; تا ۱TB SSHD; 180GB SSD; تا ۳۲۰GB OPAL SSC HDD
 • حافظه تا ۱۶GB

M73

در سطح شرکتی و دارای صفحه ۲۰ اینچ ، همه کاره، دارای امنیت و سیاست فوق العاده، کابل چند کاره، بهینه شده برای VoIP (مکالمات تحت شبکه) و با محیطی دوستانه که امکان استفاده از فضای با اندازه ۸۰ درصد کوچک تر از موارد مشابه را فراهم می کند و به شما این امکان را می دهد تا از محیط کار خود لذت بیشتری ببرید.

 • تا ویندوز ۸ حرفه ای
 • تا نسل چهارم پردازنده Intel® Core™ i7
 • با گرافیک مجتمع  Intel® HD
 • تا ۲TB HDD، ۱۸۰GB SSD یا  ۱TB SSHD
 • تا ۱۶GB DIMM
 • با صفحه ۲۰ اینچ LED

M83

قدرتمند، دارای صفحه منتخب ۲۱٫۵ اینچ و همه کاره با قابلیت بهبود بهره وری، مخصوصا برای تقویت عملکرد در بخش سازمان های دولتی همراه با راهنما برای امنیت و قابلیت اعتماد. شامل امنیت بالا و مزیت قفل فیزیکی برای دوربین، دارای ویژگی مسدود سازی USB و موارد بیشتر

 • تا ویندوز ۸٫۱ حرفه ای
 • تا نسل چهارم پردازنده هایIntel® Core™ i7
 • تا میزان ۲٫۵ اینچ ۱۸۰GB SSD یا ۱TB SSHD
 • تا میزان ۱۶ GB DDR3
 • صفحه ۲۱٫۵ اینچ Full HD با ابعاد ۱۹۲۰×۱۰۸۰

این THINKPAD است.

دهه‌ها نوآوری تمرکز شده بر روی نیازهای تاجران،  Thinkpad را لپتاپی منتخب برای سیل عظیمی از شرکت‌های کوچک و بزرگ تجاری کرده است. این ماشین‌های با دوام، قابل اعتماد و با قدرت، زمینه تاریخی درخشانی در کمک کردن به کاربران موفق در رسیدن به هدف‌های درخشانشان دارند.

تمام پیشنهادات تا زمان موجود بودن قابل ارائه هستند. پیشنهادات و مشخصات ممکن است بدون اعلام قبلی دچار تغییر شوند. ارائه محصول و مشخصات درج شده در این وب سایت ممکن است در هر زمان و بدون اطلاع قبلی تغییر نماید. مدل های تصویری نشان داده شده تنها برای نمایش هستند. لنوو هیچ گونه مسئولیتی را در قبال خطاهای پیش آمده در تصاویر ندارد. اطلاعات موجود در آگهی ها هیچ گونه اثر قراردادی ندارد. کامپیوترهای نشان داده شده در اینجا همراه با یک سیستم عامل ارائه می شوند. قیمت های درج شده فقط یک قیمت برآوردی می باشد. فروشندگان و خرده فروشان مجاز هستند تا درصد خود را به صورت آزادانه به این قیمت ها اضافه نموده و محصولات را به فروش برسانند که در این صورت قیمت آنها از قیمت درج شده در سایت بالاتر خواهد بود. برای اطلاع از قیمت ها با نمایندگی و یا دفاتر لنوو تماس بگیرید و شرایط تحویل را نیز سوال کنید.

باتری: این سیستم ها از باتری های متفرقه پشتیبانی نمی کنند. ممکن است سیستم بتواند بوت شود اما در ادامه این کار ممکن است موجب آسیب و صدمه  به دستگاه گردد. توجه: لنوو هیچ گونه مسئولیتی در قبال استفاده از باتری های متفرقه نداشته و هیچ گونه وارانتی و ضمانتی در این موارد پذیرفته نیست. طول عمر باتری (و زمان های شارژ) بر اساس فاکتورهای متعدد و مختلف از جمله تنظیمات سیستم و ساعات کاری متغیر است.

** عمر باتری در روش مبتنی بر MobileMark® ۲۰۰۷ به صورت حداکثری تخمین زده شده است. عمر واقعی باتری ممکن است بسته به عوامل زیادی تغییر کند که از جمله آنها می توان به روشنایی صفحه نمایش، برنامه های کاربردی فعال، ویژگی های مورد استفاده، تنظیمات مدیریت برق، سن باتری و شرایط نگهداری و سایر ترجیحات مشتری اشاره نمود.

لنوو در صورت سرویس و تعمیر افراد ثالث هیچ گونه مسئولیتی در قبال وارانتی و ضمانت نخواهد داشت.

بند عمومی: بررسی اطلاعات کلیدی ارائه شده توسط مایکروسافت که ممکن است در زمان خرید سیستم اعمال گردد این موارد شامل جزئیات بیشتر در مورد ویندوز ۸، ویندوز ۷، و ارتقاء احتمالی / تنزیل رتبه می شود.

علائم تجاری: Lenovo, ThinkPad, ThinkCentre, ThinkStation و آرم لنوو علائم تجاری لنوو هستند. Microsoft, Windows, Windows NT و آرم ویندوز علائم تجاری شرکت مایکروسافت می باشند. Celeron, Celeron Inside, Centrino, Centrino Inside, Core Inside, Intel ، لوگوی اینتل، Intel Atom, Intel Atom Inside, Intel Core, Intel Inside ، لوگوی داخلی Intel ، Intel Viiv, Intel vPro, Itanium, Itanium Inside, Pentium, Pentium Inside, Viiv Inside, vPro Inside, Xeon و  Xeon داخلی علائم تجاری برای شرکت  Intel  امریکا و سایر شرکت های تابعه هستند. سایر شرکت ها، محصولات و خدمات مربوط به سایرین می باشد. www.intel.com/go/rating

کلیه حقوق برای شرکت لنوو ۲۰۱۴ محفوظ می باشد©

تمام حقوق این وبسایت محفوظ است. لنوو