لپتاپ های Lenovo

ویژگی‌های برجسته

طراحی نواورانه، عملکرد مناسب

لپ تاپ های لنوو با قیمت مناسب با دارا بودن هر نوع طراحی و ویژگی مورد نظر – از لپ تاپ های خانوادگی پایه تا نوت بوک هایی با راندمان بسیار بالا برای بازی، دارا ی طراحی شیک و چند حالته. سازگار با دستگاه های هوشمند و طبق نیاز شما. انطباق با سبک زندگی شما.

سری B

با قیمت مناسب و مناسب برای کسب وکارهای کوچک

لپ تاپ با قیمت مناسب و با تامین همه نیازهای کسب و کارهای کوچک

سری Flex

لپ تاپ هایی با آیتم چند حالته

این مدل  های باریک، سبک دارای ویژگی ۱۰ نقطه ای چند لمسی و باتری برای تمام روز می باشد. این لپ تاپ های  Flex در دو حالت مختلف کار می کنند: کلاسیک برای بهره وری در حالت حرکتی و ایده آل برای تجربه صفحه لمسی.

سری G

لپ تاپ های روزمره

روزمره، با قیمت مناسب که مناسب استفاده روزانه شماست و با بودجه شما سازگاری دارد.

سری S

Ultraportable هایی برای سطح ورودی

این Ultraportable ها به شما بهترین راندمان، بهترین طول عمر باتری و طراحی شفاف را ارائه می دهد و شما می توانید از آن به صورت آنلاین و بدون آسیب استفاده نمایید.

سری Y

لپ تاپ های چند رسانه ای عالی

لپ تاپ هایی با راندمان بالا برای چند رسانه ای و بازی. سری های Y دارای مزیت سریع ترین پردازنده و آخرین تکنولوژی گرافیک، با شفافیت بالا و صدایی با کلاس استودیو.

سری Yoga

Ultrabook های چند حالته برای سرگرمی 

با قابلیت تبدیل میان حالات مختلف و دارای نوآوری، همه کاره بودن این کامپیوترها و با قابلیت استفاده در همه جا.

سری Z

لپ تاپ مناسب برای سرگرمی

لپ تاپ های سری Z برای عملکرد و توازن میان راندمان، طراحی رنگی و قیمت بهترین هستند – بنابراین شما از امکانات آن لذت برده و می توانید از آن به خوبی بهره ببرید.

این THINKPAD است.

دهه‌ها نوآوری تمرکز شده بر روی نیازهای تاجران،  Thinkpad را لپتاپی منتخب برای سیل عظیمی از شرکت‌های کوچک و بزرگ تجاری کرده است. این ماشین‌های با دوام، قابل اعتماد و با قدرت، زمینه تاریخی درخشانی در کمک کردن به کاربران موفق در رسیدن به هدف‌های درخشانشان دارند.

تمام پیشنهادات تا زمان موجود بودن قابل ارائه هستند. پیشنهادات و مشخصات ممکن است بدون اعلام قبلی دچار تغییر شوند. ارائه محصول و مشخصات درج شده در این وب سایت ممکن است در هر زمان و بدون اطلاع قبلی تغییر نماید. مدل های تصویری نشان داده شده تنها برای نمایش هستند. لنوو هیچ گونه مسئولیتی را در قبال خطاهای پیش آمده در تصاویر ندارد. اطلاعات موجود در آگهی ها هیچ گونه اثر قراردادی ندارد. کامپیوترهای نشان داده شده در اینجا همراه با یک سیستم عامل ارائه می شوند. قیمت های درج شده فقط یک قیمت برآوردی می باشد. فروشندگان و خرده فروشان مجاز هستند تا درصد خود را به صورت آزادانه به این قیمت ها اضافه نموده و محصولات را به فروش برسانند که در این صورت قیمت آنها از قیمت درج شده در سایت بالاتر خواهد بود. برای اطلاع از قیمت ها با نمایندگی و یا دفاتر لنوو تماس بگیرید و شرایط تحویل را نیز سوال کنید.

باتری: این سیستم ها از باتری های متفرقه پشتیبانی نمی کنند. ممکن است سیستم بتواند بوت شود اما در ادامه این کار ممکن است موجب آسیب و صدمه  به دستگاه گردد. توجه: لنوو هیچ گونه مسئولیتی در قبال استفاده از باتری های متفرقه نداشته و هیچ گونه وارانتی و ضمانتی در این موارد پذیرفته نیست. طول عمر باتری (و زمان های شارژ) بر اساس فاکتورهای متعدد و مختلف از جمله تنظیمات سیستم و ساعات کاری متغیر است.

** عمر باتری در روش مبتنی بر MobileMark® ۲۰۰۷ به صورت حداکثری تخمین زده شده است. عمر واقعی باتری ممکن است بسته به عوامل زیادی تغییر کند که از جمله آنها می توان به روشنایی صفحه نمایش، برنامه های کاربردی فعال، ویژگی های مورد استفاده، تنظیمات مدیریت برق، سن باتری و شرایط نگهداری و سایر ترجیحات مشتری اشاره نمود.

لنوو در صورت سرویس و تعمیر افراد ثالث هیچ گونه مسئولیتی در قبال وارانتی و ضمانت نخواهد داشت.

بند عمومی: بررسی اطلاعات کلیدی ارائه شده توسط مایکروسافت که ممکن است در زمان خرید سیستم اعمال گردد این موارد شامل جزئیات بیشتر در مورد ویندوز ۸، ویندوز ۷، و ارتقاء احتمالی / تنزیل رتبه می شود.

علائم تجاری: Lenovo, ThinkPad, ThinkCentre, ThinkStation و آرم لنوو علائم تجاری لنوو هستند. Microsoft, Windows, Windows NT و آرم ویندوز علائم تجاری شرکت مایکروسافت می باشند. Celeron, Celeron Inside, Centrino, Centrino Inside, Core Inside, Intel ، لوگوی اینتل، Intel Atom, Intel Atom Inside, Intel Core, Intel Inside ، لوگوی داخلی Intel ، Intel Viiv, Intel vPro, Itanium, Itanium Inside, Pentium, Pentium Inside, Viiv Inside, vPro Inside, Xeon و  Xeon داخلی علائم تجاری برای شرکت  Intel  امریکا و سایر شرکت های تابعه هستند. سایر شرکت ها، محصولات و خدمات مربوط به سایرین می باشد. www.intel.com/go/rating

کلیه حقوق برای شرکت لنوو ۲۰۱۴ محفوظ می باشد©

تمام حقوق این وبسایت محفوظ است. لنوو